Bl4d3$
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Offical forum of BL4D:3$

HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

OBAVEZNO PROCITAJTE!

Go down 
AutorPoruka
PSYHOSOCIAL
Admin
PSYHOSOCIAL

Broj komentara : 122

OBAVEZNO PROCITAJTE! Empty
KomentarNaslov komentara: OBAVEZNO PROCITAJTE!   OBAVEZNO PROCITAJTE! EmptySat Jul 11, 2009 8:23 am

Radi boljeg ucinka i rada i igre u klanu odlucio sam da se naprave 2 selekcije to jest prva i druga postava.
E sad sto se tice prve postave da kazem nesto OBAVEZNO ali [b]OBAVEZNO je da budu od 12 ili 1 najkasnije na MSN kako bi znali kada igramo cw itd ko se ne bude toga pridrzavao leti iz klana.
Dalje za obe selekcije nesto da kazem svaki dan ima da ste na forumu i informisete se ja vidim ko dolazi ko ne dolazi na forum tako da cu i to poceti sankcionisati.
Dalje ko ne bude slusao lidera bilo koji da vodi cw izacice iz klana nema vise oprastanja,dalje u CW tokom igre ko bude prozivao ostale igrace isto ce biti sankcionisan.
Znaci opusteno boli nas uvo izgubili smo nema veze sledeci put cemo pobjediti i to je to.
Znaci opet ponavljam NA FORUM OBAVEZNO DA STE SVAKI DAN STA CE VAM BITI AKO IZDVOJITE NEKOLIKO MINUTA ZA FORUM jebemu ja visim svaki dan na njemu uredjujem forum uredjujem postove itd.znaci molim sve clanove klana da to ispostuju jbg.izgubio sam strpljenje i ovako moram raditi jbg.

A sad da kazem za 1 postavu ko ce igrati :
1.BL4D:3$|Mass1ve Atack
2.BL4D:3$|RAMBO!!BRE
3.BL4D:3$|L0s_v3OM4
4.BL4D:3$|cyb0
5.BL4D:3$|cava a.k.a CakaRone

Takodje vidjecemo od ovih igraca ko ce ostati u prvoj postavi takodje da napomenem da je i VULTURES u 1 postavi trenutno je u Austriji pa nece igrati.

2 postava :
1.BL4D:3$|JeReMiC igrace u 1 postavi kad mu se popravi racunar
2.BL4D:3$|B3N4C
3.BL4D:3$|V[eK].Knezija
4.BL4D:3$|PSYHO|BOY
5.BL4D:3$|Ok?_ura
6.BL4D:3$|Mali Milance na probi
TO JE SVE OD MENE U 2 POSTAVI trenutno nece moci igrati Veki otisao na more,Ok?ura poceo raditi i PSYHO BOY radi ispita na faxu.
Al zato momci iz 1 postave obavezno da su na forumu da procitajo nove informacije i takodje na msn-u da su od 1 sat najkasnije.
Nadam se da ce sad ovo uroditi plodom ako i to ne urodi onda ide kolektivna cistka.
A ko je za ovaj klan on ce sigurno ispostovati par ovih uslova i to je to.
HVALA

E ovo se usvaja od Nedelje a nedelja je sutra znaci sve jedan clan ima ovo da procita i neka se zapita da li je za ovaj klan ili nije!
Na vrh Go down
https://blades.bosnianforum.com

OBAVEZNO PROCITAJTE!
Na vrh 
Stranica 1/1